Alla våra föreställningar

Här hittar och bokar du biljetter till alla våra föreställningar. Vi erbjuder ett brett utbud av spännande evenemang inom show, musikal, dans, stand-up comedy, fars, revy, dinnershow och teater och har garanterat någonting som passar just dig - oavsett tycke, smak och ålder. Eller varför inte ge bort en upplevelse i present? Det smäller garanterat högre än blommor och choklad. Boka biljetter till en upplevelse utöver det vanliga!

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-03-03 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2017-03-04 15:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2017-03-04 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Fri 2017-03-10 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2017-03-11 15:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2017-03-11 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-03-22 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2017-03-14 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Fri 2017-03-17 19:30 Draken Västra Götaland Köp
Sat 2017-03-18 19:30 Draken Västra Götaland Köp
Fri 2017-05-05 19:30 Draken Västra Götaland Köp
Sat 2017-05-06 19:30 Draken Västra Götaland Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2017-03-02 18:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Fri 2017-03-03 18:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2017-03-04 18:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Thu 2017-03-09 18:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Fri 2017-03-10 18:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2017-03-11 12:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-03-03 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2017-03-04 15:00 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2017-03-04 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Sun 2017-03-05 15:00 China Teatern Stockholm Köp
Thu 2017-03-09 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Fri 2017-03-10 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-03-01 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Thu 2017-03-02 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2017-03-02 21:00 Trädgår'n Västra Götaland Köp
Fri 2017-03-03 21:00 Trädgår'n Västra Götaland Köp
Sat 2017-03-04 20:30 Trädgår'n Västra Götaland Köp
Thu 2017-03-09 21:00 Trädgår'n Västra Götaland Köp
Fri 2017-03-10 21:00 Trädgår'n Västra Götaland Köp
Thu 2017-03-16 21:00 Trädgår'n Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-03-11 11:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-03-11 14:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-03-12 11:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-03-12 14:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-03-12 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-04-01 11:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2017-03-16 19:30 Intiman Stockholm Köp
Fri 2017-03-17 19:30 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-03-18 15:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-03-18 19:30 Intiman Stockholm Köp
Fri 2017-03-24 19:30 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-03-25 15:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-04-28 19:30 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-04-29 15:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-04-29 19:30 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-04-30 15:00 Intiman Stockholm Köp
Fri 2017-05-05 19:30 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-05-06 15:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-03-03 19:30 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-03-04 15:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-03-04 19:30 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-03-05 15:00 Intiman Stockholm Köp
Thu 2017-03-09 19:30 Intiman Stockholm Köp
Fri 2017-03-10 19:30 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-04-26 20:00 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-05-03 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2017-05-11 19:30 Silja Galaxy Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-11-08 20:30 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Fri 2017-11-10 20:30 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Sat 2017-11-11 20:30 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Thu 2017-11-16 20:30 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Fri 2017-11-17 20:30 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Sat 2017-11-18 20:30 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Tue 2017-03-07 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Mon 2017-05-08 19:30 Intiman Stockholm Köp
Wed 2017-05-10 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Datum Tid Arena Stad
Sun 2017-04-09 15:00 China Teatern Stockholm Köp
Sun 2017-04-09 19:00 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-06-17 19:30 Ullevi Göteborg Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2017-05-16 19:30 Intiman Stockholm Köp
Wed 2017-05-17 19:30 Intiman Stockholm Köp
Thu 2017-05-18 19:30 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-05-20 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2017-05-21 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-09-15 21:00 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2017-09-16 21:00 Cirkus Stockholm Köp
Thu 2017-09-21 21:00 Cirkus Stockholm Köp
Fri 2017-09-22 21:00 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2017-09-23 15:00 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2017-09-23 21:00 Cirkus Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sun 2017-10-01 15:00 Draken Västra Götaland Köp
Sun 2017-10-01 18:00 Draken Västra Götaland Köp
Mon 2017-10-02 20:00 Draken Västra Götaland Köp
Tue 2017-10-03 20:00 Draken Västra Götaland Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-03-01 19:30 Cirkus Stockholm Köp
Thu 2017-03-02 19:30 Cirkus Stockholm Köp
Fri 2017-03-03 19:30 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2017-03-04 14:30 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2017-03-04 19:30 Cirkus Stockholm Köp
Sun 2017-03-05 15:00 Cirkus Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2017-03-02 18:15 Golden Blitz Stockholm Köp
Fri 2017-03-03 18:15 Golden Blitz Stockholm Köp
Fri 2017-03-03 18:45 Golden Blitz Stockholm Köp
Sat 2017-03-04 18:15 Golden Blitz Stockholm Köp
Sat 2017-03-04 18:45 Golden Blitz Stockholm Köp
Thu 2017-03-09 18:15 Golden Blitz Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Tue 2017-02-28 18:00 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Wed 2017-03-01 18:00 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Thu 2017-03-02 18:00 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Fri 2017-03-03 18:00 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Sat 2017-03-04 18:00 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Tue 2017-03-07 18:00 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2017-03-02 17:30 Wallmans Köpenhamn Köpenhamn Köp
Fri 2017-03-03 17:30 Wallmans Köpenhamn Köpenhamn Köp
Sat 2017-03-04 17:30 Wallmans Köpenhamn Köpenhamn Köp
Thu 2017-03-09 17:30 Wallmans Köpenhamn Köpenhamn Köp
Fri 2017-03-10 17:30 Wallmans Köpenhamn Köpenhamn Köp
Sat 2017-03-11 17:30 Wallmans Köpenhamn Köpenhamn Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2017-03-02 19:30 Konserthuset i Gävle Gästrikland Köp
Fri 2017-03-03 19:30 Tonhallen Övriga Sverige Köp
Sat 2017-03-04 18:00 Uppsala Konsert & Kongress Övriga Sverige Köp
Fri 2017-03-17 19:30 Malmö Live Köp
Sun 2017-03-19 18:00 Konserthuset - Göteborg Göteborg Köp
Thu 2017-03-23 19:30 Västerås Konserthus Västerås Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-03-03 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2017-03-04 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2017-03-04 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2017-03-10 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2017-03-11 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2017-03-11 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-03-03 19:00 Draken Västra Götaland Köp
Sat 2017-03-04 19:00 Draken Västra Götaland Köp
Fri 2017-03-10 19:00 Draken Västra Götaland Köp
Sat 2017-03-11 19:00 Draken Västra Götaland Köp
Fri 2017-04-21 19:00 Draken Västra Götaland Köp
Sat 2017-04-22 19:00 Draken Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2017-04-06 09:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-03-01 19:30 Folkets Hus Motala Köp
Thu 2017-03-02 19:30 Intiman Stockholm Köp
Fri 2017-03-03 19:30 Wisbystrand Visby Köp
Fri 2017-03-10 19:30 Åhaga Borås Borås Köp
Sat 2017-03-11 16:00 Scalateatern, Karlstad Karlstad Köp
Fri 2017-03-24 19:30 Konsertsalen Kulturhuset Pigalle, Nässjö Nässjö Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-08-02 21:00 Dalhalla - Rättvik Köp
Fri 2017-08-04 20:00 Båstad Tennisstadion Köp
Sat 2017-08-05 20:00 Vadstena Slott Köp
Sun 2017-08-06 20:00 Boulognerskogen, Skövde Köp
Thu 2017-08-10 20:00 Nordanåteatern - Skellefteå Skellefteå Köp
Fri 2017-08-11 20:00 Nydala, Umeå Köp
Visa fler speltillfällen