Alla våra föreställningar

Här hittar och bokar du biljetter till alla våra föreställningar. Vi erbjuder ett brett utbud av spännande evenemang inom show, musikal, dans, stand-up comedy, fars, revy, dinnershow och teater och har garanterat någonting som passar just dig - oavsett tycke, smak och ålder. Eller varför inte ge bort en upplevelse i present? Det smäller garanterat högre än blommor och choklad. Boka biljetter till en upplevelse utöver det vanliga!

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Thu 2018-01-25 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Fri 2018-01-26 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2018-01-27 15:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2018-01-27 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Thu 2018-02-01 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Fri 2018-02-02 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-12-16 15:00 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2017-12-16 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Sun 2017-12-17 15:00 China Teatern Stockholm Köp
Fri 2018-01-12 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Fri 2018-01-12 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2018-01-13 15:00 China Teatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-12-16 14:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2017-12-16 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Tue 2017-12-19 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Wed 2017-12-20 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2018-01-20 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Thu 2018-01-25 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-12-16 15:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2017-12-16 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2018-01-05 18:00 Rosers Salonger Skara Köp
Sat 2018-01-06 15:30 Rosers Salonger Skara Köp
Sat 2018-01-06 19:30 Rosers Salonger Skara Köp
Sun 2018-01-07 14:30 Rosers Salonger Skara Köp
Fri 2018-01-12 19:30 Rosers Salonger Skara Köp
Sat 2018-01-13 15:30 Rosers Salonger Skara Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2018-03-16 19:00 Kungsportshuset Köp
Sat 2018-03-17 19:00 Kungsportshuset Köp
Thu 2018-03-22 19:00 Kungsportshuset Köp
Fri 2018-03-23 19:00 Kungsportshuset Köp
Sat 2018-03-24 19:00 Kungsportshuset Köp
Sat 2018-03-31 19:00 Kungsportshuset Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-12-16 18:30 Wallmans Stockholm Köp
Tue 2017-12-19 18:30 Wallmans Stockholm Köp
Wed 2017-12-20 18:30 Wallmans Stockholm Köp
Sun 2017-12-31 18:30 Wallmans Stockholm Köp
Thu 2018-01-11 18:30 Wallmans Stockholm Köp
Fri 2018-01-12 18:30 Wallmans Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-12-16 19:00 Golden Blitz Köp
Sat 2017-12-16 19:30 Golden Blitz Köp
Tue 2017-12-19 19:00 Golden Blitz Köp
Tue 2017-12-19 19:30 Golden Blitz Köp
Wed 2017-12-20 19:00 Golden Blitz Köp
Wed 2017-12-20 19:30 Golden Blitz Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-12-16 15:00 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2017-12-16 21:00 Cirkus Stockholm Köp
Thu 2018-01-18 21:00 Rondo Västra Götaland Köp
Fri 2018-01-19 21:00 Rondo Västra Götaland Köp
Sat 2018-01-20 21:00 Rondo Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2018-03-09 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2018-03-10 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Thu 2018-03-15 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Fri 2018-03-16 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2018-03-17 14:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2018-03-17 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2018-01-19 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2018-01-20 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2018-01-20 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2018-01-26 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2018-01-27 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2018-01-27 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-12-16 20:30 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Fri 2018-02-02 19:30 Helsingborg Arena Övriga Sverige Köp
Sat 2018-02-03 19:30 Sparbankshallen Varberg Köp
Fri 2018-02-09 19:30 NKT Arena Karlskrona Köp
Sat 2018-02-10 19:30 Fortnox - Växjö Växjö Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-12-20 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Thu 2017-12-21 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Thu 2017-12-21 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2017-12-22 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2017-12-22 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Tue 2017-12-26 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2018-02-09 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2018-02-10 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2018-02-10 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2018-02-11 13:00 Intiman Stockholm Köp
Fri 2018-02-16 19:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2018-02-17 13:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sun 2018-01-07 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2018-06-28 19:30 Krusenstiernska Teater Köp
Fri 2018-06-29 19:30 Krusenstiernska Teater Köp
Sat 2018-06-30 15:30 Krusenstiernska Teater Köp
Sat 2018-06-30 19:30 Krusenstiernska Teater Köp
Thu 2018-07-05 19:30 Krusenstiernska Teater Köp
Fri 2018-07-06 19:30 Krusenstiernska Teater Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-12-16 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-12-16 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-12-17 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-12-17 16:00 Intiman Stockholm Köp
Wed 2017-12-20 16:00 Intiman Stockholm Köp
Thu 2017-12-21 13:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Mon 2018-02-12 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2018-07-11 20:00 Dalhalla Rättvik Köp
Thu 2018-07-12 20:00 Dalhalla Rättvik Köp
Sat 2018-07-14 19:30 Vadstena Slott Vadstena Köp
Thu 2018-07-19 19:30 Slottsruinen Borgholm Köp
Fri 2018-07-20 19:30 Stortorget Övriga städer Köp
Sat 2018-07-21 19:30 Pinneviken Lysekil Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Tue 2018-01-30 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2018-01-17 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2018-02-28 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2018-02-20 18:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Tue 2018-05-08 18:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2018-12-11 19:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2018-02-22 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2018-04-06 19:00 Norrala Kyrka Söderhamn Köp
Sat 2018-04-07 19:00 Cassels Konserthus Grängesberg Köp
Sun 2018-04-08 19:00 Ore Kyrka Furudal Köp
Mon 2018-04-09 19:00 Örnsköldsvikskyrka Örnsköldsvik Köp
Wed 2018-04-11 19:00 Gustav Adolfskyrkan Borås Köp
Thu 2018-04-12 19:00 S:t Nikolai Halmstad Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2018-04-19 19:30 China Teatern Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2018-05-11 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Sun 2018-02-11 16:00 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-12-16 18:00 Wallmans Oslo Köp
Sat 2018-01-13 18:00 Wallmans Oslo Köp