Musikal i övriga Sverige

Ta med mamma, grannen, syskonet, barnen, frun, dejten eller mannen på musikal och kamma hem pluspoängen. Boka in en musikal nära dig och få en upplevelse utöver det vanliga. Välj föreställning nedan för att se fullständig turnéplan, tider och priser och boka biljetter som passar just dig.

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-11-17 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2017-11-18 15:00 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2017-11-18 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Sun 2017-11-19 15:00 China Teatern Stockholm Köp
Thu 2017-11-23 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Fri 2017-11-24 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-11-17 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2017-11-18 14:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2017-11-18 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Thu 2017-11-23 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Fri 2017-11-24 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2017-11-25 14:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-11-17 19:30 Lorensbergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2017-11-18 15:30 Lorensbergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2017-11-18 19:30 Lorensbergsteatern Västra Götaland Köp
Thu 2017-11-23 19:30 Lorensbergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2017-11-24 19:30 Lorensbergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2017-11-25 15:30 Lorensbergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-11-17 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2017-11-18 15:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2017-11-18 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Thu 2017-11-23 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Fri 2017-11-24 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2017-11-25 15:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sun 2017-11-19 15:00 Västerås Konserthus Västerås Köp
Sun 2017-11-19 18:30 Västerås Konserthus Västerås Köp
Sat 2017-11-25 16:00 Växjö Konserthus Övriga Sverige Köp
Sat 2017-11-25 19:30 Växjö Konserthus Övriga Sverige Köp
Sun 2017-11-26 15:00 Jönköpings Konserthus Övriga Sverige Köp
Sat 2017-12-02 16:00 Kalmarsalen Övriga Sverige Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2018-03-16 19:00 Kungsportshuset Köp
Sat 2018-03-17 19:00 Kungsportshuset Köp
Thu 2018-03-22 19:00 Kungsportshuset Köp
Fri 2018-03-23 19:00 Kungsportshuset Köp
Sat 2018-03-24 19:00 Kungsportshuset Köp
Sat 2018-03-31 19:00 Kungsportshuset Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-11-17 18:30 Wallmans Stockholm Köp
Sat 2017-11-18 18:30 Wallmans Stockholm Köp
Wed 2017-11-22 18:30 Wallmans Stockholm Köp
Thu 2017-11-23 18:30 Wallmans Stockholm Köp
Fri 2017-11-24 18:30 Wallmans Stockholm Köp
Sat 2017-11-25 18:30 Wallmans Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-11-17 19:00 Golden Blitz Köp
Fri 2017-11-17 19:30 Golden Blitz Köp
Sat 2017-11-18 19:00 Golden Blitz Köp
Sat 2017-11-18 19:30 Golden Blitz Köp
Wed 2017-11-22 19:00 Golden Blitz Köp
Wed 2017-11-22 19:30 Golden Blitz Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-11-17 21:00 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2017-11-18 15:00 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2017-11-18 21:00 Cirkus Stockholm Köp
Thu 2017-11-23 21:00 Cirkus Stockholm Köp
Fri 2017-11-24 21:00 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2017-11-25 15:00 Cirkus Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-11-25 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-11-25 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-11-26 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-11-26 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-12-02 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-12-02 16:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-11-17 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2017-11-18 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2017-11-18 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2017-11-19 14:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2017-11-24 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2017-11-24 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-11-17 20:30 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Sat 2017-11-18 20:30 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Sun 2017-11-19 18:00 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Thu 2017-11-23 20:30 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Fri 2017-11-24 20:30 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Sat 2017-11-25 20:30 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-12-20 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Thu 2017-12-21 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Thu 2017-12-21 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2017-12-22 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2017-12-22 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Tue 2017-12-26 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-12-06 20:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2018-03-09 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2018-03-10 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Thu 2018-03-15 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Fri 2018-03-16 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2018-03-17 14:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2018-03-17 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-12-09 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-12-10 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-12-10 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-12-16 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-12-16 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-12-17 13:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2018-01-25 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Fri 2018-01-26 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2018-01-27 15:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2018-01-27 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Thu 2018-02-01 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Fri 2018-02-02 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sun 2017-11-19 16:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2018-01-17 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2018-02-28 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2018-02-20 18:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Tue 2018-05-08 18:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2018-12-11 19:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-11-29 19:00 Konsertsalen Kulturhuset Pigalle, Nässjö Nässjö Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2018-02-22 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2018-05-11 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-12-15 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Sun 2018-02-11 16:00 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-11-17 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2018-02-09 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2018-02-10 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2018-02-10 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2018-02-11 13:00 Intiman Stockholm Köp
Fri 2018-02-16 19:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2018-02-17 13:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-12-06 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-11-17 18:00 Wallmans Oslo Köp
Sat 2017-11-18 18:00 Wallmans Oslo Köp
Wed 2017-11-22 18:00 Wallmans Oslo Köp
Thu 2017-11-23 18:00 Wallmans Oslo Köp
Fri 2017-11-24 18:00 Wallmans Oslo Köp
Sat 2017-11-25 18:00 Wallmans Oslo Köp
Visa fler speltillfällen