Musikal i övriga Sverige

Ta med mamma, grannen, syskonet, barnen, frun, dejten eller mannen på musikal och kamma hem pluspoängen. Boka in en musikal nära dig och få en upplevelse utöver det vanliga. Välj föreställning nedan för att se fullständig turnéplan, tider och priser och boka biljetter som passar just dig.

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-02-24 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2017-02-25 15:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2017-02-25 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Fri 2017-03-03 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2017-03-04 15:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2017-03-04 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Tue 2017-03-14 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Fri 2017-03-17 19:30 Draken Västra Götaland Köp
Sat 2017-03-18 19:30 Draken Västra Götaland Köp
Fri 2017-05-05 19:30 Draken Västra Götaland Köp
Sat 2017-05-06 19:30 Draken Västra Götaland Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-03-22 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-02-24 18:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2017-02-25 12:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2017-02-25 18:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Thu 2017-03-02 18:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Fri 2017-03-03 18:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2017-03-04 18:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-02-24 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2017-02-25 15:00 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2017-02-25 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Fri 2017-03-03 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2017-03-04 15:00 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2017-03-04 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-03-01 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Thu 2017-03-02 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-02-24 21:00 Trädgår'n Västra Götaland Köp
Sat 2017-02-25 14:00 Trädgår'n Västra Götaland Köp
Sat 2017-02-25 20:30 Trädgår'n Västra Götaland Köp
Thu 2017-03-02 21:00 Trädgår'n Västra Götaland Köp
Fri 2017-03-03 21:00 Trädgår'n Västra Götaland Köp
Sat 2017-03-04 20:30 Trädgår'n Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-03-11 11:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-03-11 14:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-03-12 11:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-03-12 14:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-03-12 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-04-01 11:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-02-24 19:30 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-02-25 15:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-02-25 19:30 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-02-26 15:00 Intiman Stockholm Köp
Fri 2017-03-03 19:30 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-03-04 15:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2017-03-16 19:30 Intiman Stockholm Köp
Fri 2017-03-17 19:30 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-03-18 15:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-03-18 19:30 Intiman Stockholm Köp
Fri 2017-03-24 19:30 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-03-25 15:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-04-28 19:30 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-04-29 15:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-04-29 19:30 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-04-30 15:00 Intiman Stockholm Köp
Fri 2017-05-05 19:30 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-05-06 15:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-04-26 20:00 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-05-03 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-11-08 20:30 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Fri 2017-11-10 20:30 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Sat 2017-11-11 20:30 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Thu 2017-11-16 20:30 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Fri 2017-11-17 20:30 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Sat 2017-11-18 20:30 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Tue 2017-03-07 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2017-05-11 19:30 Silja Galaxy Köp
Datum Tid Arena Stad
Mon 2017-05-08 19:30 Intiman Stockholm Köp
Wed 2017-05-10 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Datum Tid Arena Stad
Sun 2017-04-09 15:00 China Teatern Stockholm Köp
Sun 2017-04-09 19:00 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-06-17 19:30 Ullevi Göteborg Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2017-05-16 19:30 Intiman Stockholm Köp
Wed 2017-05-17 19:30 Intiman Stockholm Köp
Thu 2017-05-18 19:30 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-05-20 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2017-05-21 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-09-15 21:00 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2017-09-16 21:00 Cirkus Stockholm Köp
Thu 2017-09-21 21:00 Cirkus Stockholm Köp
Fri 2017-09-22 21:00 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2017-09-23 15:00 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2017-09-23 21:00 Cirkus Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sun 2017-10-01 15:00 Draken Västra Götaland Köp
Sun 2017-10-01 18:00 Draken Västra Götaland Köp
Mon 2017-10-02 20:00 Draken Västra Götaland Köp
Tue 2017-10-03 20:00 Draken Västra Götaland Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-02-24 19:30 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2017-02-25 14:30 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2017-02-25 19:30 Cirkus Stockholm Köp
Sun 2017-02-26 15:00 Cirkus Stockholm Köp
Wed 2017-03-01 19:30 Cirkus Stockholm Köp
Thu 2017-03-02 19:30 Cirkus Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-02-24 18:15 Golden Blitz Stockholm Köp
Fri 2017-02-24 18:45 Golden Blitz Stockholm Köp
Sat 2017-02-25 18:15 Golden Blitz Stockholm Köp
Sat 2017-02-25 18:45 Golden Blitz Stockholm Köp
Thu 2017-03-02 18:15 Golden Blitz Stockholm Köp
Fri 2017-03-03 18:15 Golden Blitz Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-02-24 18:00 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Sat 2017-02-25 18:00 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Tue 2017-02-28 18:00 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Wed 2017-03-01 18:00 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Thu 2017-03-02 18:00 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Fri 2017-03-03 18:00 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-02-24 17:30 Wallmans Köpenhamn Köpenhamn Köp
Sat 2017-02-25 17:30 Wallmans Köpenhamn Köpenhamn Köp
Thu 2017-03-02 17:30 Wallmans Köpenhamn Köpenhamn Köp
Fri 2017-03-03 17:30 Wallmans Köpenhamn Köpenhamn Köp
Sat 2017-03-04 17:30 Wallmans Köpenhamn Köpenhamn Köp
Thu 2017-03-09 17:30 Wallmans Köpenhamn Köpenhamn Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-02-24 19:30 Jönköpings Konserthus Övriga Sverige Köp
Sat 2017-02-25 18:00 Linköping Konsert & Kongress Övriga Sverige Köp
Sun 2017-02-26 18:00 Louis De Geer - Norrköping Norrköping Köp
Thu 2017-03-02 19:30 Konserthuset i Gävle Gästrikland Köp
Fri 2017-03-03 19:30 Tonhallen Övriga Sverige Köp
Sat 2017-03-04 18:00 Uppsala Konsert & Kongress Övriga Sverige Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-02-24 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2017-02-25 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2017-02-25 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2017-03-03 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2017-03-04 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2017-03-04 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-02-24 19:00 Draken Västra Götaland Köp
Sat 2017-02-25 19:00 Draken Västra Götaland Köp
Fri 2017-03-03 19:00 Draken Västra Götaland Köp
Sat 2017-03-04 19:00 Draken Västra Götaland Köp
Fri 2017-03-10 19:00 Draken Västra Götaland Köp
Sat 2017-03-11 19:00 Draken Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2017-04-06 09:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-03-01 19:30 Folkets Hus Motala Köp
Thu 2017-03-02 19:30 Intiman Stockholm Köp
Fri 2017-03-03 19:30 Wisbystrand Visby Köp
Fri 2017-03-10 19:30 Åhaga Borås Borås Köp
Sat 2017-03-11 16:00 Scalateatern, Karlstad Karlstad Köp
Fri 2017-03-24 19:30 Konsertsalen Kulturhuset Pigalle, Nässjö Nässjö Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-08-02 21:00 Dalhalla - Rättvik Köp
Fri 2017-08-04 20:00 Båstad Tennisstadion Köp
Sat 2017-08-05 20:00 Vadstena Slott Köp
Sun 2017-08-06 20:00 Boulognerskogen, Skövde Köp
Thu 2017-08-10 20:00 Nordanåteatern - Skellefteå Skellefteå Köp
Fri 2017-08-11 20:00 Nydala, Umeå Köp
Visa fler speltillfällen