Teater

Om du älskar att gå på teater och vill se vad vi erbjuder har du kommit helt rätt! Hitta datum, priser, information och biljetter till våra teaterföreställningar här.

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Fri 2018-01-26 19:30 Rosers Salonger Skara Köp
Sat 2018-01-27 15:30 Rosers Salonger Skara Köp
Sat 2018-01-27 19:30 Rosers Salonger Skara Köp
Sun 2018-01-28 14:30 Rosers Salonger Skara Köp
Fri 2018-02-02 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2018-02-03 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2018-01-26 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2018-01-27 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2018-01-27 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2018-02-16 16:00 Karlskrona Konserthusteater Blekinge Köp
Fri 2018-02-16 19:30 Karlskrona Konserthusteater Blekinge Köp
Sat 2018-02-17 16:00 Växjö Konserthus Övriga Sverige Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2018-06-28 19:30 Krusenstiernska Teater Köp
Fri 2018-06-29 19:30 Krusenstiernska Teater Köp
Sat 2018-06-30 15:30 Krusenstiernska Teater Köp
Sat 2018-06-30 19:30 Krusenstiernska Teater Köp
Thu 2018-07-05 19:30 Krusenstiernska Teater Köp
Fri 2018-07-06 19:30 Krusenstiernska Teater Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Mon 2018-02-12 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2018-05-11 19:30 China Teatern Stockholm Köp