Teater

Om du älskar att gå på teater och vill se vad vi erbjuder har du kommit helt rätt! Hitta datum, priser, information och biljetter till våra teaterföreställningar här.

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-01-27 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2017-01-28 15:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2017-01-28 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Fri 2017-02-03 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2017-02-04 15:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2017-02-04 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-03-11 11:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-03-11 14:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-03-12 11:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-03-12 14:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-03-12 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-04-01 11:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-02-24 19:30 Jönköpings Konserthus Övriga Sverige Köp
Sat 2017-02-25 18:00 Linköping Konsert & Kongress Övriga Sverige Köp
Sun 2017-02-26 18:00 Louis De Geer - Norrköping Norrköping Köp
Thu 2017-03-02 19:30 Konserthuset i Gävle Gästrikland Köp
Fri 2017-03-03 19:30 Tonhallen Övriga Sverige Köp
Sat 2017-03-04 18:00 Uppsala Konsert & Kongress Övriga Sverige Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-01-27 19:30 Rosers Salonger Skara Köp
Sat 2017-01-28 15:30 Rosers Salonger Skara Köp
Sat 2017-01-28 19:30 Rosers Salonger Skara Köp
Sun 2017-01-29 14:30 Rosers Salonger Skara Köp
Fri 2017-02-03 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2017-02-04 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sun 2017-01-29 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-01-29 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-02-04 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-02-04 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-02-05 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-02-05 16:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-02-10 19:00 Draken Västra Götaland Köp
Sat 2017-02-11 19:00 Draken Västra Götaland Köp
Fri 2017-02-24 19:00 Draken Västra Götaland Köp
Sat 2017-02-25 19:00 Draken Västra Götaland Köp
Fri 2017-03-03 19:00 Draken Västra Götaland Köp
Sat 2017-03-04 19:00 Draken Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen