Teater

Om du älskar att gå på teater och vill se vad vi erbjuder har du kommit helt rätt! Hitta datum, priser, information och biljetter till våra teaterföreställningar här.

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Thu 2017-10-26 19:30 Lorensbergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2017-10-27 19:30 Lorensbergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2017-10-28 15:30 Lorensbergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2017-10-28 19:30 Lorensbergsteatern Västra Götaland Köp
Thu 2017-11-02 19:30 Lorensbergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2017-11-03 19:30 Lorensbergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-10-28 16:00 Örebro Conventum Kongress Örebro Köp
Sat 2017-10-28 19:30 Örebro Conventum Kongress Örebro Köp
Sun 2017-10-29 15:00 Karlstad CCC Karlstad Köp
Fri 2017-11-03 19:30 Uppsala Konsert & Kongress Övriga Sverige Köp
Sat 2017-11-04 16:00 Konserthuset i Gävle Gästrikland Köp
Sat 2017-11-04 19:30 Konserthuset i Gävle Gästrikland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-10-28 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-10-29 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-10-29 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-11-04 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-11-04 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-11-05 13:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-10-28 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2017-10-28 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2017-10-29 14:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2017-11-03 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2017-11-04 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2017-11-04 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2017-12-20 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Thu 2017-12-21 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Thu 2017-12-21 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2017-12-22 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2017-12-22 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Tue 2017-12-26 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sun 2017-11-05 13:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Sat 2017-12-09 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-12-10 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-12-10 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-12-16 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2017-12-16 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2017-12-17 13:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2017-12-15 19:30 Intiman Stockholm Köp