Föreställningar inom barnteater

Här hittar och bokar du biljetter till alla våra föreställningar. Vi erbjuder ett brett utbud av spännande evenemang inom show, musikal, dans, stand-up comedy, fars, revy, dinnershow och teater och har garanterat någonting som passar just dig - oavsett tycke, smak och ålder. Eller varför inte ge bort en upplevelse i present? Det smäller garanterat högre än blommor och choklad. Boka biljetter till en upplevelse utöver det vanliga!

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Fri 2023-02-10 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2023-02-11 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2023-02-12 13:00 Intiman Stockholm Köp
Fri 2023-02-17 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2023-02-18 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2023-02-18 18:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sun 2022-11-27 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2022-12-02 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2022-12-03 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2022-12-03 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2022-12-16 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2022-12-17 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2022-12-18 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2022-12-18 16:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Mon 2022-12-19 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Tue 2022-12-20 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sun 2022-11-27 11:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2022-11-27 14:30 Intiman Stockholm Köp
Sat 2022-12-03 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2022-12-03 16:30 Intiman Stockholm Köp
Sun 2022-12-04 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2022-12-10 13:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen