Föreställningar inom dinnershow

Här hittar och bokar du biljetter till alla våra föreställningar. Vi erbjuder ett brett utbud av spännande evenemang inom show, musikal, dans, stand-up comedy, fars, revy, dinnershow och teater och har garanterat någonting som passar just dig - oavsett tycke, smak och ålder. Eller varför inte ge bort en upplevelse i present? Det smäller garanterat högre än blommor och choklad. Boka biljetter till en upplevelse utöver det vanliga!

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Thu 2022-10-06 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Fri 2022-10-07 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2022-10-08 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Wed 2022-10-12 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Thu 2022-10-13 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Fri 2022-10-14 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2022-09-03 20:00 Helsingborg Arena Övriga Sverige Köp
Fri 2022-09-09 20:00 Conventum Arena Örebro Köp
Sat 2022-09-10 20:00 Stiga Sport Arena Södermanland Köp
Sat 2022-09-17 20:00 Monitor ERP Arena Övriga Sverige Köp
Fri 2022-09-23 20:00 Scandinavium Västra Götaland Köp
Sat 2022-10-01 20:00 Hägglunds Arena Örnsköldsvik Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2022-08-26 19:00 Golden Hits Stockholm Köp
Sat 2022-08-27 19:00 Golden Hits Stockholm Köp
Thu 2022-09-01 19:00 Golden Hits Stockholm Köp
Fri 2022-09-02 19:00 Golden Hits Stockholm Köp
Sat 2022-09-03 19:00 Golden Hits Stockholm Köp
Thu 2022-09-08 19:00 Golden Hits Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2022-09-17 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Fri 2022-09-23 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Sat 2022-09-24 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Fri 2022-09-30 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Sat 2022-10-01 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Fri 2022-10-07 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2022-11-17 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Fri 2022-11-18 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Sat 2022-11-19 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Wed 2022-11-23 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Thu 2022-11-24 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Fri 2022-11-25 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2022-08-26 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Fri 2022-08-26 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Sat 2022-08-27 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Thu 2022-09-01 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Fri 2022-09-02 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Sat 2022-09-03 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2022-08-25 18:20 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Fri 2022-08-26 18:20 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Sat 2022-08-27 18:20 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Thu 2022-09-01 18:20 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Fri 2022-09-02 18:20 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Sat 2022-09-03 18:20 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2022-09-02 20:00 Golden Blitz Köp
Sat 2022-09-03 20:00 Golden Blitz Köp
Fri 2022-09-09 20:00 Golden Blitz Köp
Sat 2022-09-10 20:00 Golden Blitz Köp
Fri 2022-09-16 20:00 Golden Blitz Köp
Sat 2022-09-17 20:00 Golden Blitz Köp
Visa fler speltillfällen