Föreställningar inom dinnershow

Här hittar och bokar du biljetter till alla våra föreställningar. Vi erbjuder ett brett utbud av spännande evenemang inom show, musikal, dans, stand-up comedy, fars, revy, dinnershow och teater och har garanterat någonting som passar just dig - oavsett tycke, smak och ålder. Eller varför inte ge bort en upplevelse i present? Det smäller garanterat högre än blommor och choklad. Boka biljetter till en upplevelse utöver det vanliga!

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Fri 2022-12-02 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2022-12-03 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Thu 2022-12-08 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Fri 2022-12-09 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2022-12-10 14:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2022-12-10 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2022-12-01 20:00 Cirkus Stockholm Köp
Fri 2022-12-02 20:30 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2022-12-03 15:00 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2022-12-03 20:30 Cirkus Stockholm Köp
Thu 2022-12-08 20:00 Cirkus Stockholm Köp
Fri 2022-12-09 20:30 Cirkus Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2023-01-13 19:00 Golden Hits Stockholm Köp
Sat 2023-01-14 19:00 Golden Hits Stockholm Köp
Fri 2023-01-20 19:00 Golden Hits Stockholm Köp
Sat 2023-01-21 19:00 Golden Hits Stockholm Köp
Fri 2023-01-27 19:00 Golden Hits Stockholm Köp
Sat 2023-01-28 19:00 Golden Hits Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Mon 2022-11-28 18:20 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Tue 2022-11-29 18:20 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Wed 2022-11-30 18:20 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Thu 2022-12-01 18:20 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Fri 2022-12-02 18:20 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Mon 2022-11-28 18:20 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Tue 2022-11-29 18:20 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Wed 2022-11-30 18:20 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Thu 2022-12-01 18:20 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Fri 2022-12-02 18:20 Wallmans Stockholm Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Tue 2022-11-29 19:00 Golden Hits - Showrestaurang & Nattklubb Stockholm Köp
Wed 2022-11-30 19:00 Golden Hits - Showrestaurang & Nattklubb Stockholm Köp
Thu 2022-12-01 19:00 Golden Hits - Showrestaurang & Nattklubb Stockholm Köp
Fri 2022-12-02 19:00 Golden Hits - Showrestaurang & Nattklubb Stockholm Köp
Sat 2022-12-03 19:00 Golden Hits - Showrestaurang & Nattklubb Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2022-12-31 19:30 Kungsportshuset Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2023-02-24 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Sat 2023-02-25 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Fri 2023-03-03 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Sat 2023-03-04 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Fri 2023-03-10 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Sat 2023-03-11 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2022-11-30 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Thu 2022-12-01 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Sat 2022-12-03 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Wed 2022-12-07 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Thu 2022-12-08 18:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2023-01-19 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Fri 2023-01-20 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2023-01-21 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Thu 2023-01-26 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Fri 2023-01-27 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2023-01-28 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2022-11-26 20:00 Golden Blitz Köp
Fri 2022-12-02 20:00 Golden Blitz Köp
Sat 2022-12-03 20:00 Golden Blitz Köp
Thu 2022-12-08 20:00 Golden Blitz Köp
Fri 2022-12-09 20:00 Golden Blitz Köp
Sat 2022-12-10 20:00 Golden Blitz Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2022-11-30 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Thu 2022-12-01 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Fri 2022-12-02 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Sat 2022-12-03 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Wed 2022-12-07 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Tue 2022-11-29 19:00 Wallmans Oslo Oslo Köp
Wed 2022-11-30 19:00 Wallmans Oslo Oslo Köp
Thu 2022-12-01 19:00 Wallmans Oslo Oslo Köp
Fri 2022-12-02 19:00 Wallmans Oslo Oslo Köp
Sat 2022-12-03 19:00 Wallmans Oslo Oslo Köp
Visa fler speltillfällen