Föreställningar inom musikal

Här hittar och bokar du biljetter till alla våra föreställningar. Vi erbjuder ett brett utbud av spännande evenemang inom show, musikal, dans, stand-up comedy, fars, revy, dinnershow och teater och har garanterat någonting som passar just dig - oavsett tycke, smak och ålder. Eller varför inte ge bort en upplevelse i present? Det smäller garanterat högre än blommor och choklad. Boka biljetter till en upplevelse utöver det vanliga!

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Thu 2022-09-08 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Fri 2022-09-09 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2022-09-10 15:00 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2022-09-10 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Thu 2022-09-15 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Fri 2022-09-16 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2022-09-29 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Fri 2022-09-30 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2022-10-01 15:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2022-10-01 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Thu 2022-10-06 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Fri 2022-10-07 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2022-09-16 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2022-09-17 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2022-09-18 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2022-09-23 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2022-09-24 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2022-09-25 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen