Föreställningar inom teater

Här hittar och bokar du biljetter till alla våra föreställningar. Vi erbjuder ett brett utbud av spännande evenemang inom show, musikal, dans, stand-up comedy, fars, revy, dinnershow och teater och har garanterat någonting som passar just dig - oavsett tycke, smak och ålder. Eller varför inte ge bort en upplevelse i present? Det smäller garanterat högre än blommor och choklad. Boka biljetter till en upplevelse utöver det vanliga!

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Fri 2021-10-08 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2021-10-09 15:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2021-10-09 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sun 2021-10-10 14:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Fri 2021-10-15 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2021-10-16 15:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2022-02-11 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2022-02-12 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2022-02-12 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2022-02-13 15:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2022-02-18 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2022-02-19 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2021-09-18 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2021-09-18 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2021-09-19 13:00 Intiman Stockholm Köp
Fri 2021-09-24 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2021-09-25 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2021-09-25 18:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2022-06-30 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Fri 2022-07-01 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Sat 2022-07-02 15:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Sat 2022-07-02 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Thu 2022-07-07 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Fri 2022-07-08 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sun 2022-07-03 18:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Thu 2022-07-07 19:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Fri 2022-07-08 19:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Sat 2022-07-09 15:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Sat 2022-07-09 19:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Sun 2022-07-10 15:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2021-11-11 19:00 Intiman Stockholm Köp