Föreställningar inom teater

Här hittar och bokar du biljetter till alla våra föreställningar. Vi erbjuder ett brett utbud av spännande evenemang inom show, musikal, dans, stand-up comedy, fars, revy, dinnershow och teater och har garanterat någonting som passar just dig - oavsett tycke, smak och ålder. Eller varför inte ge bort en upplevelse i present? Det smäller garanterat högre än blommor och choklad. Boka biljetter till en upplevelse utöver det vanliga!

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Fri 2022-09-30 19:30 Vara Konserthus Övriga Sverige Köp
Sat 2022-10-01 15:00 Vara Konserthus Övriga Sverige Köp
Sat 2022-10-01 19:30 Vara Konserthus Övriga Sverige Köp
Sun 2022-10-02 15:00 Vara Konserthus Övriga Sverige Köp
Sat 2022-10-08 16:00 Borås Åhaga Borås Köp
Sat 2022-10-08 19:30 Borås Åhaga Borås Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2022-09-30 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2022-10-01 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2022-10-01 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2022-10-02 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2022-10-07 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2022-10-08 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2022-11-05 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2022-11-06 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2022-11-13 11:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2022-11-13 14:30 Intiman Stockholm Köp
Sun 2022-11-20 11:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2022-11-20 14:30 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Tue 2022-11-22 19:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Wed 2022-11-23 19:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2022-11-03 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2022-09-30 19:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2022-10-01 15:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2022-10-01 19:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2022-10-02 15:00 Intiman Stockholm Köp
Thu 2022-10-06 19:00 Intiman Stockholm Köp
Fri 2022-10-07 19:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen