Musikal i övriga Sverige

Ta med mamma, grannen, syskonet, barnen, frun, dejten eller mannen på musikal och kamma hem pluspoängen. Boka in en musikal nära dig och få en upplevelse utöver det vanliga. Välj föreställning nedan för att se fullständig turnéplan, tider och priser och boka biljetter som passar just dig.

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-09-19 19:30 Cirkus Stockholm Köp
Fri 2019-09-20 19:30 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2019-09-21 15:00 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2019-09-21 19:30 Cirkus Stockholm Köp
Fri 2019-09-27 19:30 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2019-09-28 15:00 Cirkus Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-09-12 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Fri 2019-09-13 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2019-09-14 15:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2019-09-14 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Fri 2019-09-20 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2019-09-21 15:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2019-09-14 19:00 Kristianstad Arena Kristianstad Köp
Sun 2019-09-15 18:00 Karlskrona Konserthusteatern Blekinge Köp
Fri 2019-09-20 19:00 Halmstad Teater Övriga Sverige Köp
Sat 2019-09-21 19:00 Arena Skövde Skövde Köp
Sun 2019-09-22 16:00 Linköping Konsert & Kongress Övriga Sverige Köp
Thu 2019-09-26 19:00 Jönköpings Konserthus Övriga Sverige Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2019-09-06 20:00 Malmö Arena Övriga Sverige Köp
Sat 2019-09-07 15:00 Malmö Arena Övriga Sverige Köp
Sat 2019-09-07 20:00 Malmö Arena Övriga Sverige Köp
Thu 2019-09-12 20:00 Malmö Arena Övriga Sverige Köp
Fri 2019-09-13 20:00 Malmö Arena Övriga Sverige Köp
Sat 2019-09-14 20:00 Malmö Arena Övriga Sverige Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-09-11 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Fri 2019-09-13 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2019-09-14 15:00 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2019-09-14 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Thu 2019-09-19 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Fri 2019-09-20 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-10-31 20:00 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Fri 2019-11-01 20:00 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Sat 2019-11-02 14:00 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Sat 2019-11-02 21:00 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Thu 2019-11-07 20:00 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Fri 2019-11-08 20:00 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-08-22 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Fri 2019-08-23 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Sat 2019-08-24 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Thu 2019-08-29 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Fri 2019-08-30 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Sat 2019-08-31 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-08-22 19:00 Golden Blitz Köp
Fri 2019-08-23 19:00 Golden Blitz Köp
Sat 2019-08-24 19:00 Golden Blitz Köp
Thu 2019-08-29 19:00 Golden Blitz Köp
Fri 2019-08-30 19:00 Golden Blitz Köp
Fri 2019-08-30 19:30 Golden Blitz Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-07-17 19:30 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Thu 2019-07-18 19:30 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Fri 2019-07-19 19:30 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Sat 2019-07-20 15:30 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Sat 2019-07-20 19:30 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Sun 2019-07-21 15:30 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2019-09-21 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2019-09-22 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2019-09-22 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2019-09-28 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2019-09-28 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2019-09-29 13:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Tue 2019-12-03 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Wed 2019-12-04 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Tue 2019-12-10 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Wed 2019-12-11 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Sat 2019-10-05 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2019-10-06 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2019-10-11 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2019-10-12 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2019-10-12 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2019-10-13 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Mon 2019-12-02 18:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-10-02 20:00 China Teatern Köp
Datum Tid Arena Stad
Mon 2019-10-07 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2019-10-29 19:30 China Teatern Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-09-26 19:00 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Mon 2019-12-16 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Wed 2019-12-18 19:00 Stora Teatern Västra Götaland Köp
Thu 2019-12-19 19:30 Jönköpings Konserthus Småland Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-11-20 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-10-02 19:30 Intiman Stockholm Köp
Thu 2019-10-03 19:30 Intiman Stockholm Köp
Fri 2019-10-04 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-11-27 18:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-12-11 19:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-11-07 19:00 Kungsportshuset Göteborg Köp
Fri 2019-11-08 19:00 Kungsportshuset Göteborg Köp
Sat 2019-11-09 19:00 Kungsportshuset Göteborg Köp
Thu 2019-11-14 19:00 Kungsportshuset Göteborg Köp
Fri 2019-11-15 19:00 Kungsportshuset Göteborg Köp
Sat 2019-11-16 19:00 Kungsportshuset Göteborg Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2019-11-02 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-09-05 19:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2019-09-06 19:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2019-09-07 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Thu 2019-09-12 19:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2019-09-13 19:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2019-09-14 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2020-09-30 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2019-09-20 19:00 Hebeteatern Övriga Sverige Köp
Sat 2019-09-21 19:00 Hässleholm Kulturhus Hässleholm Köp
Fri 2019-09-27 19:00 Jarl Kulle Scenen Ängelholm Köp
Fri 2019-10-11 19:00 Forum Stadsteater Övriga Sverige Köp
Sat 2019-10-12 19:00 Holavedsgymnasiet Tranås Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-09-25 20:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2019-10-15 19:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2020-03-18 19:30 China Teatern Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-09-18 19:00 China Teatern Stockholm Köp