Musikal i övriga Sverige

Ta med mamma, grannen, syskonet, barnen, frun, dejten eller mannen på musikal och kamma hem pluspoängen. Boka in en musikal nära dig och få en upplevelse utöver det vanliga. Välj föreställning nedan för att se fullständig turnéplan, tider och priser och boka biljetter som passar just dig.

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Thu 2021-09-23 20:00 Cirkus Stockholm Köp
Fri 2021-09-24 20:30 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2021-09-25 15:00 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2021-09-25 20:30 Cirkus Stockholm Köp
Sun 2021-09-26 16:00 Cirkus Stockholm Köp
Thu 2021-09-30 20:00 Cirkus Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2021-11-04 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Fri 2021-11-05 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2021-11-06 15:00 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2021-11-06 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Thu 2021-11-11 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Fri 2021-11-12 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2021-10-08 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2021-10-09 15:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2021-10-09 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sun 2021-10-10 14:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Fri 2021-10-15 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2021-10-16 15:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2022-01-20 20:00 Cirkus Stockholm Köp
Fri 2022-01-21 20:30 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2022-01-22 15:00 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2022-01-22 20:30 Cirkus Stockholm Köp
Thu 2022-01-27 20:00 Cirkus Stockholm Köp
Fri 2022-01-28 20:30 Cirkus Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2021-09-24 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2021-09-25 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2021-09-25 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2021-09-26 13:00 Intiman Stockholm Köp
Fri 2021-10-01 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2021-10-02 13:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2021-09-24 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2021-09-25 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Fri 2021-10-01 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2021-10-02 14:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2021-10-02 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Fri 2021-10-08 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2021-10-01 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2021-10-02 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2021-10-02 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2021-10-03 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2021-10-08 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2021-10-09 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sun 2022-07-03 18:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Thu 2022-07-07 19:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Fri 2022-07-08 19:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Sat 2022-07-09 15:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Sat 2022-07-09 19:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Sun 2022-07-10 15:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2021-11-19 19:00 Halmstads Teater Övriga Sverige Köp
Sat 2021-11-20 19:00 Vara Konserthus Övriga Sverige Köp
Sun 2021-11-21 18:00 Helsingborgs Konserthus Övriga Sverige Köp
Fri 2021-11-26 19:00 Kristianstad Teater Kristianstad Köp
Sat 2021-11-27 19:00 Kristianstad Teater Kristianstad Köp
Sun 2021-11-28 15:00 Kristianstad Teater Kristianstad Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2021-10-01 19:30 Borås Åhaga Borås Köp
Sat 2021-10-02 19:30 Borås Åhaga Borås Köp
Sat 2021-10-09 19:30 Karlstad CCC Karlstad Köp
Sun 2021-10-10 16:00 Örebro Conventum Kongress Örebro Köp
Sat 2021-10-16 16:00 Kalmarsalen Övriga Sverige Köp
Sat 2021-10-16 19:30 Kalmarsalen Övriga Sverige Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2021-09-22 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Thu 2021-09-23 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Fri 2021-09-24 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Sat 2021-09-25 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Wed 2021-09-29 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Thu 2021-09-30 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2021-09-23 20:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Fri 2021-09-24 20:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Sat 2021-09-25 20:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Thu 2021-09-30 20:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Fri 2021-10-01 20:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Sat 2021-10-02 20:30 Kungsportshuset Göteborg Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2022-06-30 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Fri 2022-07-01 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Sat 2022-07-02 15:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Sat 2022-07-02 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Thu 2022-07-07 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Fri 2022-07-08 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2022-02-11 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2022-02-12 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2022-02-12 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2022-02-13 15:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2022-02-18 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2022-02-19 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2022-06-02 20:00 China Teatern Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2021-11-18 19:00 Golden Blitz Köp
Fri 2021-11-19 19:00 Golden Blitz Köp
Sat 2021-11-20 19:00 Golden Blitz Köp
Wed 2021-11-24 19:00 Golden Blitz Köp
Thu 2021-11-25 19:00 Golden Blitz Köp
Fri 2021-11-26 19:00 Golden Blitz Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2022-10-21 19:30 Malmö Arena Övriga Sverige Köp
Sat 2022-10-22 19:30 Scandinavium Västra Götaland Köp
Fri 2022-10-28 19:30 Saab Arena Övriga Sverige Köp
Sat 2022-10-29 19:30 Ericson Globe Övriga städer Köp
Datum Tid Arena Stad
Sun 2022-06-05 18:00 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2022-03-22 19:00 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2021-10-19 20:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2021-11-17 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2021-12-08 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Mon 2021-12-13 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Tue 2021-12-14 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2022-02-08 19:30 China Teatern Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2021-12-08 20:00 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Mon 2021-10-18 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Tue 2021-10-19 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2021-12-15 18:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2021-10-26 17:00 Intiman Stockholm Köp
Tue 2021-10-26 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Sat 2022-05-28 19:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2021-10-12 19:00 Intiman Stockholm Köp
Wed 2021-10-13 19:00 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2022-03-22 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Wed 2022-03-23 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2022-05-27 19:30 China Teatern Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2021-12-15 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Mon 2022-04-04 19:00 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2021-10-14 19:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Sun 2021-10-17 14:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2021-10-05 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2021-09-23 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Fri 2021-09-24 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Sat 2021-09-25 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Thu 2021-09-30 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Fri 2021-10-01 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Sat 2021-10-02 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Visa fler speltillfällen