Musikal i övriga Sverige

Ta med mamma, grannen, syskonet, barnen, frun, dejten eller mannen på musikal och kamma hem pluspoängen. Boka in en musikal nära dig och få en upplevelse utöver det vanliga. Välj föreställning nedan för att se fullständig turnéplan, tider och priser och boka biljetter som passar just dig.

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Sun 2021-07-04 18:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Thu 2021-07-08 19:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Fri 2021-07-09 19:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Sat 2021-07-10 15:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Sat 2021-07-10 19:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Sun 2021-07-11 15:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2021-01-21 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Fri 2021-01-22 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2021-01-23 15:00 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2021-01-23 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Fri 2021-01-29 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2021-01-30 15:00 China Teatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2021-01-06 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Thu 2021-01-07 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Fri 2021-01-08 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2021-01-09 15:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2021-01-09 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sun 2021-01-10 15:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2021-01-22 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2021-01-23 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2021-01-23 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2021-01-24 15:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2021-01-29 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2021-01-30 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2020-09-11 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2020-09-12 14:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2020-09-12 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sun 2020-09-13 14:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Fri 2020-09-18 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2020-09-19 14:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2020-12-12 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2020-12-13 13:00 Intiman Stockholm Köp
Fri 2020-12-18 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2020-12-19 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2020-12-19 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2020-12-20 13:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Mon 2021-01-04 20:00 Linköping Saab Arena Linköping Köp
Tue 2021-01-05 20:00 Halmstad Arena Halmstad Köp
Wed 2021-01-06 20:00 Malmö Arena Övriga Sverige Köp
Fri 2021-01-08 20:00 Örebro Conventum Arena Örebro Köp
Sat 2021-01-09 20:00 Uppsala IFU Arena Uppland Köp
Sun 2021-01-10 20:00 Uppsala IFU Arena Uppland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2021-07-01 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Fri 2021-07-02 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Sat 2021-07-03 15:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Sat 2021-07-03 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Thu 2021-07-08 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Fri 2021-07-09 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2020-08-20 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Fri 2020-08-21 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Sat 2020-08-22 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Thu 2020-08-27 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Fri 2020-08-28 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Sat 2020-08-29 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2020-08-27 19:00 Golden Blitz Köp
Fri 2020-08-28 19:00 Golden Blitz Köp
Sat 2020-08-29 19:00 Golden Blitz Köp
Thu 2020-09-03 19:00 Golden Blitz Köp
Fri 2020-09-04 19:00 Golden Blitz Köp
Sat 2020-09-05 19:00 Golden Blitz Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2020-09-24 20:00 Cirkus Stockholm Köp
Fri 2020-09-25 20:30 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2020-09-26 20:30 Cirkus Stockholm Köp
Sun 2020-09-27 16:00 Cirkus Stockholm Köp
Fri 2020-10-02 20:30 Cirkus Stockholm Köp
Sat 2020-10-03 15:00 Cirkus Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sun 2020-11-15 14:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2020-11-21 11:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2020-11-21 14:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2020-11-21 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2020-11-22 11:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2020-11-22 14:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2021-10-15 19:30 Malmö Arena Övriga Sverige Köp
Sat 2021-10-16 19:30 Saab Arena Övriga Sverige Köp
Fri 2021-10-22 19:30 Scandinavium Västra Götaland Köp
Sat 2021-10-23 19:30 Ericson Globe Övriga städer Köp
Datum Tid Arena Stad
Mon 2020-10-19 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Sun 2020-11-08 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Sun 2020-11-22 15:00 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2021-01-26 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2020-11-25 20:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2020-12-20 20:00 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Mon 2020-10-05 18:00 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Mon 2020-09-21 19:00 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2020-11-03 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2020-12-08 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Wed 2020-12-09 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2020-08-26 18:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2020-12-08 19:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2021-04-29 19:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2021-04-30 20:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2021-05-01 20:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Wed 2021-05-12 19:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Thu 2021-05-13 19:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2021-05-14 20:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Tue 2020-10-13 19:00 Intiman Stockholm Köp
Wed 2020-10-14 19:00 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2020-09-30 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2021-03-10 19:30 China Teatern Köp
Datum Tid Arena Stad
Mon 2020-10-12 19:00 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Mon 2020-10-12 19:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Sun 2020-11-15 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2020-09-29 19:30 Intiman Stockholm Köp