Show

Här hittar du alla våra shower samlade och oavsett tycke, smak och ålder har vi en show just för dig! Showtic erbjuder alltifrån klassisk krogshow, stand-up, dinnershow och konserter till julbord med underhållning och galor. Välj och vraka nedan.

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Fri 2019-09-20 19:00 Halmstad Teater Övriga Sverige Köp
Sat 2019-09-21 19:00 Arena Skövde Skövde Köp
Sun 2019-09-22 16:00 Linköping Konsert & Kongress Övriga Sverige Köp
Thu 2019-09-26 19:00 Jönköpings Konserthus Övriga Sverige Köp
Fri 2019-09-27 19:00 Eksjö Olsbergs Arena Eksjö Köp
Sat 2019-09-28 15:30 Växjö Konserthus Övriga Sverige Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-09-26 20:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Fri 2019-09-27 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2019-09-28 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Thu 2019-10-03 20:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Fri 2019-10-04 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2019-10-05 14:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-10-31 20:00 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Fri 2019-11-01 20:00 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Sat 2019-11-02 14:00 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Sat 2019-11-02 21:00 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Thu 2019-11-07 20:00 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Fri 2019-11-08 20:00 The Theatre - Gothia Towers Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-09-18 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Thu 2019-09-19 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Fri 2019-09-20 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Sat 2019-09-21 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Wed 2019-09-25 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Thu 2019-09-26 18:20 Wallmans Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-09-19 19:00 Golden Blitz Köp
Fri 2019-09-20 19:00 Golden Blitz Köp
Fri 2019-09-20 19:30 Golden Blitz Köp
Sat 2019-09-21 19:00 Golden Blitz Köp
Sat 2019-09-21 19:30 Golden Blitz Köp
Wed 2019-09-25 19:00 Golden Blitz Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Tue 2019-12-03 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Wed 2019-12-04 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Tue 2019-12-10 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Wed 2019-12-11 20:30 Hamburger Börs Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Mon 2019-12-02 18:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-10-02 20:00 China Teatern Köp
Datum Tid Arena Stad
Mon 2019-10-07 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2019-10-29 19:30 China Teatern Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2019-11-19 18:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-09-26 19:00 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Mon 2019-12-16 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Wed 2019-12-18 19:00 Stora Teatern Västra Götaland Köp
Thu 2019-12-19 19:30 Jönköpings Konserthus Småland Köp
Fri 2019-12-20 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2019-12-21 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-11-20 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-10-02 19:30 Intiman Stockholm Köp
Thu 2019-10-03 19:30 Intiman Stockholm Köp
Fri 2019-10-04 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2019-12-03 18:00 Intiman Stockholm Köp
Tue 2019-12-03 20:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-11-27 18:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Tue 2019-12-10 18:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-12-11 19:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-11-07 19:00 Kungsportshuset - Christmas by Wallmans Göteborg Köp
Fri 2019-11-08 19:00 Kungsportshuset - Christmas by Wallmans Göteborg Köp
Sat 2019-11-09 19:00 Kungsportshuset - Christmas by Wallmans Göteborg Köp
Thu 2019-11-14 19:00 Kungsportshuset - Christmas by Wallmans Göteborg Köp
Fri 2019-11-15 19:00 Kungsportshuset - Christmas by Wallmans Göteborg Köp
Sat 2019-11-16 19:00 Kungsportshuset - Christmas by Wallmans Göteborg Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2019-11-02 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2020-01-31 19:30 Löfbergs Arena Övriga Sverige Köp
Sat 2020-02-01 19:30 Sparbanken Lidköping Arena Lidköping Köp
Fri 2020-02-07 19:30 Skellefteå Kraft Arena Skellefteå Köp
Sat 2020-02-08 19:30 Coop Arena Luleå Övriga Sverige Köp
Fri 2020-02-14 19:30 Sandviken - Göransson Arena Sandviken Köp
Sat 2020-02-15 19:30 Kinnarps Arena Övriga städer Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-09-25 20:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2019-10-15 19:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2020-03-18 19:30 China Teatern Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2020-04-22 20:00 China Teatern Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2020-01-15 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Mon 2019-11-11 19:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-09-18 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Thu 2019-09-19 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Fri 2019-09-20 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Sat 2019-09-21 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Thu 2019-09-26 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Fri 2019-09-27 18:30 Cirkusbygningen Köpenhamn Köp
Visa fler speltillfällen