Stand up

Här hittar du alla föreställningar inom stand up som du kan boka biljetter till på Showtic.se. Just nu har vi bland annat föreställningar med komiker som Magnus Betnér, Kristofer Appelquist och Anders Jansson. Ett gott skratt förlänger livet!

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Wed 2022-10-19 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2022-10-26 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2022-10-19 17:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Wed 2022-10-19 20:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2022-11-09 20:00 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Mon 2022-11-07 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2022-10-05 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2022-11-09 17:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Wed 2022-11-09 20:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Thu 2022-11-10 17:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Thu 2022-11-10 20:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Thu 2022-11-24 20:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Datum Tid Arena Stad
Fri 2023-01-13 20:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2023-01-14 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2023-05-24 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2022-09-29 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Tue 2022-10-04 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp