Teater

Här finns utbud till ett stort antal teatrar i Sverige, såsom Intiman på Odenplan i Stockholm, Lisebergsteatern och The Theatre - Gothia Towers i Göteborg, Oscarsteater, China Teatern som är belägna i Stockholm, Vallarnas friluftsteater utomhusteatern i Falkenberg m.f. Du kan boka dina biljetter till teater, se tider, priser och ensemble. Teaterbiljetter är dessutom en perfekt present till de allra flesta, här hittar du komiska teaterföreställningar såväl som klassiska barnteatrar och lättsam buskis och farser. Genom att gå på teater skapar ni minnen som lever kvar länge och som går att återuppliva långt efter besöket med nära och kära. Teaterbiljetterna köper ni enkelt och tryggt direkt här från arrangören hos oss på Showtic. 

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Fri 2021-10-08 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2021-10-09 15:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2021-10-09 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sun 2021-10-10 14:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Fri 2021-10-15 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2021-10-16 15:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2021-09-24 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2021-09-25 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2021-09-25 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2021-09-26 13:00 Intiman Stockholm Köp
Fri 2021-10-01 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2021-10-02 13:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sun 2022-07-03 18:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Thu 2022-07-07 19:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Fri 2022-07-08 19:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Sat 2022-07-09 15:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Sat 2022-07-09 19:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Sun 2022-07-10 15:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2021-10-01 19:30 Borås Åhaga Borås Köp
Sat 2021-10-02 19:30 Borås Åhaga Borås Köp
Sat 2021-10-09 19:30 Karlstad CCC Karlstad Köp
Sun 2021-10-10 16:00 Örebro Conventum Kongress Örebro Köp
Sat 2021-10-16 16:00 Kalmarsalen Övriga Sverige Köp
Sat 2021-10-16 19:30 Kalmarsalen Övriga Sverige Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2022-06-30 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Fri 2022-07-01 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Sat 2022-07-02 15:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Sat 2022-07-02 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Thu 2022-07-07 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Fri 2022-07-08 19:30 Krusenstiernska Teater Kalmar Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2022-02-11 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2022-02-12 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2022-02-12 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2022-02-13 15:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2022-02-18 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2022-02-19 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Tue 2022-03-22 19:00 Intiman Stockholm Köp