Teater

Här finns utbud till ett stort antal teatrar i Sverige, såsom Intiman på Odenplan i Stockholm, Lisebergsteatern och The Theatre - Gothia Towers i Göteborg, Oscarsteater, China Teatern som är belägna i Stockholm, Vallarnas friluftsteater utomhusteatern i Falkenberg m.f. Du kan boka dina biljetter till teater, se tider, priser och ensemble. Teaterbiljetter är dessutom en perfekt present till de allra flesta, här hittar du komiska teaterföreställningar såväl som klassiska barnteatrar och lättsam buskis och farser. Genom att gå på teater skapar ni minnen som lever kvar länge och som går att återuppliva långt efter besöket med nära och kära. Teaterbiljetterna köper ni enkelt och tryggt direkt här från arrangören hos oss på Showtic. 

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Sat 2019-10-19 16:00 Borås Åhaga Borås Köp
Sat 2019-10-19 19:30 Borås Åhaga Borås Köp
Fri 2019-10-25 19:30 Vara - Konserthuset Vara Köp
Sat 2019-10-26 15:00 Vara - Konserthuset Vara Köp
Sat 2019-10-26 19:30 Vara - Konserthuset Vara Köp
Sun 2019-10-27 15:00 Vara - Konserthuset Vara Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2019-09-21 18:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2019-09-22 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2019-09-22 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2019-09-28 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2019-09-28 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2019-09-29 13:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-09-05 19:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2019-09-06 19:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2019-09-07 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Thu 2019-09-12 19:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2019-09-13 19:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2019-09-14 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen