Teater

Här finns aktuellt utbud av teater i Sverige, boka dina biljetter till teater, se tider, priser och ensemble. Här finns utbud till ett stort antal teatrar i Sverige, såsom Intiman Teater, Lisebergsteatern, Oscarsteater, China Teatern, The Theatre, Vallarnas friluftsteater m.f. 

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Fri 2019-02-01 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2019-02-02 15:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2019-02-02 18:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2019-02-08 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2019-02-09 15:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2019-02-09 18:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2019-03-08 19:00 Nöjesteatern Malmö Köp
Sat 2019-03-09 15:00 Nöjesteatern Malmö Köp
Sat 2019-03-09 19:00 Nöjesteatern Malmö Köp
Sat 2019-03-16 15:00 Nöjesteatern Malmö Köp
Sat 2019-03-16 19:00 Nöjesteatern Malmö Köp
Fri 2019-03-22 19:00 Skövde Stadsteater Övriga Sverige Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2018-12-20 13:00 Intiman Stockholm Köp
Thu 2018-12-20 16:00 Intiman Stockholm Köp
Fri 2018-12-21 13:00 Intiman Stockholm Köp
Fri 2018-12-21 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2018-12-22 13:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2018-12-22 16:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2018-12-20 18:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2018-12-21 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2018-12-21 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2018-12-22 13:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2018-12-22 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Wed 2018-12-26 16:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2019-04-27 11:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2019-04-27 14:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2019-04-27 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2019-04-28 11:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2019-04-28 14:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2019-04-28 16:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-05-16 20:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-04-18 12:00 Intiman Stockholm Köp
Thu 2019-04-18 15:00 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Sat 2019-01-19 10:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2019-01-19 12:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2019-01-19 15:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2019-01-20 10:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2019-01-20 12:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sun 2019-01-20 15:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Tue 2019-01-22 19:30 Intiman Stockholm Köp
Wed 2019-01-23 19:30 Intiman Stockholm Köp
Thu 2019-01-24 19:30 Intiman Stockholm Köp
Fri 2019-01-25 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2019-01-26 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2019-01-27 15:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen