Teater i övriga städer

Här hittar och bokar du dina biljetter till en teater i en stad nära dig. Här finns evenemang och föreställningar som är på turné i Sverige och förhoppningsvis stannar på en teater eller arena nära dig. För att se fullständig turnéplan, välj den föreställning du är intresserad av nedan.

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Thu 2022-08-11 19:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Fri 2022-08-12 19:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Sat 2022-08-13 15:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Sat 2022-08-13 19:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Sun 2022-08-14 15:00 Vallarnas friluftsteater Övriga Sverige Köp
Fri 2022-09-30 19:00 Vara Konserthus Övriga Sverige Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2022-09-02 19:00 Kristianstads Teater Kristianstad Köp
Fri 2022-09-09 19:00 Medborgarhuset i Eslöv Eslöv Köp
Sat 2022-09-10 19:00 Ystads Teater Övriga Sverige Köp
Fri 2022-09-16 19:00 Jarl Kullescenen Ängelholm Köp
Sat 2022-09-17 19:00 Hässleholm Kulturhus Hässleholm Köp
Fri 2022-09-23 19:00 Kulturhuset Grand Ljungby Köp
Visa fler speltillfällen