Alla våra föreställningar

Här hittar och bokar du biljetter till alla våra föreställningar. Vi erbjuder ett brett utbud av spännande evenemang inom show, musikal, dans, stand-up comedy, fars, revy, dinnershow och teater och har garanterat någonting som passar just dig - oavsett tycke, smak och ålder. Eller varför inte ge bort en upplevelse i present? Det smäller garanterat högre än blommor och choklad. Boka biljetter till en upplevelse utöver det vanliga!

Visa speltillfällen
Visa som
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-01-24 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Fri 2019-01-25 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2019-01-26 15:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2019-01-26 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Fri 2019-02-01 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Sat 2019-02-02 15:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-01-24 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Fri 2019-01-25 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2019-01-26 15:00 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2019-01-26 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Fri 2019-02-01 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Sat 2019-02-02 15:00 China Teatern Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2019-01-25 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2019-01-26 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Fri 2019-02-01 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sat 2019-02-02 21:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Sun 2019-02-03 15:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Thu 2019-02-07 20:00 Hamburger Börs Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-01-24 21:00 Rondo Västra Götaland Köp
Fri 2019-01-25 21:00 Rondo Västra Götaland Köp
Sat 2019-01-26 21:00 Rondo Västra Götaland Köp
Thu 2019-01-31 20:00 Rondo Västra Götaland Köp
Fri 2019-02-01 21:00 Rondo Västra Götaland Köp
Sat 2019-02-02 21:00 Rondo Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2019-02-01 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2019-02-02 15:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2019-02-02 18:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Fri 2019-02-08 19:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2019-02-09 15:00 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Sat 2019-02-09 18:30 Lisebergsteatern Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2019-02-22 20:30 Helsingborg Arena Övriga Sverige Köp
Fri 2019-03-01 21:00 Uppsala Konsert & Kongress Övriga Sverige Köp
Sat 2019-03-02 21:00 Uppsala Konsert & Kongress Övriga Sverige Köp
Wed 2019-03-06 21:00 Trädgår'n Västra Götaland Köp
Thu 2019-03-07 21:00 Trädgår'n Västra Götaland Köp
Fri 2019-03-08 21:00 Trädgår'n Västra Götaland Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2019-01-25 19:00 Kungsportshuset Göteborg Köp
Sat 2019-01-26 19:00 Kungsportshuset Göteborg Köp
Fri 2019-02-01 19:00 Kungsportshuset Göteborg Köp
Sat 2019-02-02 19:00 Kungsportshuset Göteborg Köp
Fri 2019-02-08 19:00 Kungsportshuset Göteborg Köp
Sat 2019-02-09 19:00 Kungsportshuset Göteborg Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-01-23 18:20 Köp
Thu 2019-01-24 18:20 Köp
Fri 2019-01-25 18:20 Köp
Sat 2019-01-26 18:20 Köp
Wed 2019-01-30 18:20 Köp
Thu 2019-01-31 18:20 Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-01-24 19:00 Golden Blitz Köp
Fri 2019-01-25 19:00 Golden Blitz Köp
Fri 2019-01-25 19:30 Golden Blitz Köp
Sat 2019-01-26 19:00 Golden Blitz Köp
Sat 2019-01-26 19:30 Golden Blitz Köp
Thu 2019-01-31 19:00 Golden Blitz Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2019-02-15 19:30 Konserthuset i Gävle Gästrikland Köp
Sat 2019-02-16 19:30 Uppsala Konsert & Kongress Övriga Sverige Köp
Fri 2019-02-22 19:30 Slagthuset, Malmö Malmö Köp
Sat 2019-02-23 19:30 Slagthuset, Malmö Malmö Köp
Wed 2019-03-06 19:30 Växjö Konserthus Övriga Sverige Köp
Thu 2019-03-07 19:30 Åhaga Borås Borås Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2019-03-08 19:00 Nöjesteatern Malmö Köp
Sat 2019-03-09 15:00 Nöjesteatern Malmö Köp
Sat 2019-03-09 19:00 Nöjesteatern Malmö Köp
Sat 2019-03-16 15:00 Nöjesteatern Malmö Köp
Sat 2019-03-16 19:00 Nöjesteatern Malmö Köp
Fri 2019-03-22 19:00 Skövde Stadsteater Övriga Sverige Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2019-02-16 12:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2019-02-16 15:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2019-02-17 12:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2019-02-17 15:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2019-02-23 12:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2019-02-23 15:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Fri 2019-04-26 18:00 Falkenbergs Stadsteater Köp
Sat 2019-04-27 13:00 Falkenbergs Stadsteater Köp
Sat 2019-04-27 18:00 Falkenbergs Stadsteater Köp
Sun 2019-04-28 13:00 Falkenbergs Stadsteater Köp
Fri 2019-05-03 18:00 Falkenbergs Stadsteater Köp
Sat 2019-05-04 13:00 Falkenbergs Stadsteater Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Mon 2019-02-25 18:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2019-04-02 18:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Sat 2019-04-27 11:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2019-04-27 14:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2019-04-27 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2019-04-28 11:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2019-04-28 14:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2019-04-28 16:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sat 2019-07-06 18:00 China Teatern Stockholm Köp
Sun 2019-07-07 10:00 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Mon 2019-10-07 19:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2019-03-12 18:30 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-05-16 20:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Mon 2019-03-18 18:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-02-06 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2019-03-05 19:00 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-03-06 19:30 Intiman Stockholm Köp
Thu 2019-03-07 19:30 Intiman Stockholm Köp
Fri 2019-03-08 19:30 Intiman Stockholm Köp
Sat 2019-03-09 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2019-02-05 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2019-01-29 19:00 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-04-18 12:00 Intiman Stockholm Köp
Thu 2019-04-18 15:00 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2019-04-30 19:30 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-01-31 19:30 Helsingborg Arena Övriga Sverige Köp
Fri 2019-02-01 19:30 Halmstad Arena Halmstad Köp
Sat 2019-02-02 19:30 Malmö Arena Övriga Sverige Köp
Sun 2019-02-03 18:00 Scandinavium Västra Götaland Köp
Fri 2019-02-08 19:30 IFU Arena Uppsala Köp
Sat 2019-02-09 19:30 Bombardier Arena Västerås Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Sun 2019-03-03 19:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2019-03-31 19:00 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Tue 2019-01-22 19:30 Intiman Stockholm Köp
Wed 2019-01-23 19:30 Intiman Stockholm Köp
Thu 2019-01-24 19:30 Intiman Stockholm Köp
Fri 2019-01-25 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sat 2019-01-26 16:00 Intiman Stockholm Köp
Sun 2019-01-27 15:00 Intiman Stockholm Köp
Visa fler speltillfällen
Datum Tid Arena Stad
Tue 2019-10-15 19:00 Oscarsteatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-02-27 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Wed 2019-03-06 20:00 China Teatern Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Mon 2019-05-06 19:00 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Sun 2019-03-10 19:30 Intiman Stockholm Köp
Datum Tid Arena Stad
Thu 2019-01-24 18:30 Cirkusbygningen Köp
Fri 2019-01-25 18:30 Cirkusbygningen Köp
Sat 2019-01-26 18:30 Cirkusbygningen Köp
Thu 2019-01-31 18:30 Cirkusbygningen Köp
Fri 2019-02-01 18:30 Cirkusbygningen Köp
Sat 2019-02-02 18:30 Cirkusbygningen Köp
Visa fler speltillfällen